Nasza firma istnieje od 1990 roku. Przez ponad  20 lat zdobywaliśmy doświadczenie,  wiedzę o rynku i potrzebach klientów. Od lat śledzimy trendy i nowości w segmencie butów roboczych i  specjalistycznych (buty taktyczne, strażackie, dla służb mundurowych). Jako przedstawiciel  HAIX –Schuhe,  jednego z wiodących producentów obuwia specjalistycznego poznaliśmy wymagania klientów.

Pod koniec 2012 roku zdecydowaliśmy  stworzyć sklep internetowy  i poszerzyć naszą ofertę  o buty innych ,uznanych marek. Nawiązaliśmy  współpracę  z  wybranymi producentami o światowej renomie. Nasza oferta nie jest przypadkowa, spośród wielu producentów, wybraliśmy tych najlepszych i sprawdzonych. Wiemy jakie cechy powinno posiadać dobre obuwie najwyższej jakości.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu sklep internetowy 5775.pl. Naszym celem jest stworzyć sklep, w którym znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, wykonane  z najlepszych materiałów. Nasze buty będą Państwu służyć przez długie lata.

Chętnie pomożemy dobrać idealne buty oraz akcesoria do ich pielęgnacji.   

Zapraszamy do zakupów!!

Sklep Intenretowy 5775.pl (P.P.H.U. KRISMARK)

 

P.S. Jeśli interesuje Państwa konkretny model obuwia danego producenta, a nie znaleźliście go w naszym sklepie, prosimy wysłać zapytanie na adres e-mail sklep@5775.pl.